Усе бере від матері початок

Дата: 13.05.2019 14:17

Фото без описуУ травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли у трави і квіти вбирається  земля, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Це свято відзначається на Україні з 1999 року, відроджуючи кращі традиції.

Дню  Матері було присвячено тематичний вечір «Усе бере від матері початок», який проведено селищною бібліотекою для учнів 23 та 33 групи Веселівського професійного аграрного ліцею. Майбутні кухарі – кондитери дізнались більше про історію свята, як відзначається День Матері в різних країнах світу. Звучало багато прекрасних віршів про маму. Згадали відомі прислів’я про маму.  Також учні мали змогу подивитись відеопрезентацію «Образ матері в мистецтві» та чудові відеокліпи пісень, які створювали атмосферу свята.

Як би ви далеко чи близько не були, ви завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі. То ж цінуйте матерів своїх. Оберігайте їх від зла очей, необдуманих вчинків. Будьте з ними завжди.

В дні сумні та в дні на щастя щедрі

Мама буде у житті твоїм.

Тож живи,  як мама, щиро й чесно,

І як мама, лиш добро твори.

Т.Кожевнікова