Шановна громадо!

Дата: 13.05.2019 13:33

Фото без описуЯкщо ми хочемо та вимагаємо, щоб у наших селах ремонтували дороги, освітлювалися вулиці, діти ходили до теплого та затишного садочку, були спортивні і дитячі майданчики, треба зовсім мало – почати сплачувати податки.

Усі ми розуміємо, що часи не найкращі: в країні війна, але усі ми маємо усвідомити: скільки ми сплатили податків, настільки маємо право очікувати розвиток громади. Не буває по-іншому.

Колись ми жалілися, що влада в Києві погана, грошей нам не дають, зараз ситуація зовсім інша, податки залишаються на місцях.

Сумлінно сплачуємо податки, контролюймо їх використання і розвиваємо територію.