Добровольці с. Мала МИхайлівка взяли участь у тренувальних навчаннях серед команд підрозділів добровільної пожежної охорони громади

В селі  Мала  Михайлівка  створено  добровільну пожежну  дружину, яку  очолює староста  села Деркач В.А.

В спеціально обладнаному приміщенні створено пункт  збору  команди, де зберігається необхідне обладнання, спеціальний одяг  та пожежний автомобіль. Утримувати автомобіль в належному стані  старості  допомагають пересічні  громадяни нашого села. Так, 9 травня 2019 р. добровільна пожежна команда села взяла  участь у тренувальних навчаннях  серед команд підрозділів добровільної пожежної охорони громади.  В тренувальних змаганнях команда с. Мала Михайлівка виборола  друге місце .

Староста В.А.Деркач.