Протягом квітня 2019 року проводилась 14 акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» під гаслом "Дитяче серденько живи!"

Дата: 11.05.2019 09:46

Фото без опису

Щорічно в Україні народжується 10 000 дітей с вродженими вадами серця. 1500 дітей потребують невідкладного хірургічного втручання з перших хвилин життя. Власними зусиллями ми зможемо врятувати кожне серденько та змінити життя на краще!

Щорічно фонд проводить акції з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. В цьому році акція проходила з метою збору коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні. Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається БЕЗКОШТОВНО!

Комунальна Установа Центр соціальних послуг Веселівської ОТГ вже 4 рік поспіль приймає активну участь у проведенні акції.  До роботи було залучено 10 волонтерів, зусиллями яких серед небайдужих місцевих жителів було зібрано та перераховано 4112 грн. на рахунок Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця». Ми дуже раді, що в нашій громаді є люди, яким не байдужа доля хворих дітей. Щиро дякуємо всім за активну участь в проведенні акції!

Комунальна Установа Центр соціальних послуг Веселівської ОТГ