Вітаємо з перемогою !

Дата: 08.05.2019 10:29

Фото без описуКомунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради   з 4 березня до 14 квітня 2019 року був проведений обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

На виставку-конкурс було  представлено 152  найрізноманітніших за формою і змістом робіт учнів закладів освіти із районів та міст Запорізької області.   ПКЗ «БДЮТ»  Веселівської селищної  ради на  конкурсі представляв   дві роботи вихованців  гуртка  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів» (керівник гуртка Гапонов  Ігорь  Миколайович ).

Журі відзначило високий рівень виконання робіт.   За  результатами обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді, (наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від 19.04.2019р №281 «Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу  з науково-технічної творчості учнівської молоді»):

- І  МІСЦЕ:  ТУТУБАЛІН  ОЛЕКСІЙ     за роботу    «Катер «Блискавка»,  диплом І  ступеня.  Робота Олексія направлена в місто Київ для участі у Всеукраїнському конкурсі-виставці з НТТУМ  «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»

-  ІІ  МІСЦЕ:  ЛИТВИНОВ  АНАТОЛІЙ   за роботу      «Пожежний  автомобіль»,  диплом  ІІ ступеня.

Вітаємо   Тутубаліна Олексія,  Литвинова Анатолія   та керівника гуртка  Гапонова  Ігоря Миколайовича  з перемогою !!!

Бажаємо   творчих здобутків та подальших перемог.

Директор ПКЗ «БДЮТ»  Дубіна Л.К.