ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СМТ ВЕСЕЛЕ

З настанням весни знову виникає необхідність в благоустрої та впорядкуванні  селищних кладовищ. Фінансування комунального підприємства «Башук» обмежено, а у підтриманні кладовищ в охайності є постійна необхідність, зокрема у покосі трави.

Відповідно до рішення 52 сесії №25 від 07.05.2018 року сума перерахування на благоустрій території кладовищ становить 50 грн. з кожного двору.

Веселівська селищна рада звертається до всіх мешканців селища не бути байдужими та надаємо реквізити для зарахування благодійних коштів:

р/р 26000055707867

ОКПО 36247644

ПАТ КБ «Приватбанк» м. Запоріжжя

КП «Башук».

Призначення платежу: «Благодійні внески на утримання кладовищ».

Особисто можна оплатити внесок за адресою: смт Веселе, вул. Веселівська, 2 (в приміщенні КП «Башук»).

Разом з тим, збором благодійних внесків буде займатися відповідальна особа КП «Башук».