Дата: 29.03.2019 14:16

Фото без описуАпарат Веселівської селищної ради висловлює щирі слова вдячності працівникам селищного Будинку культури і дозвілля в організації та проведенні благодійного концерту. 28 березня в селищному будинку культури відбувся благодійний концерт за участі апарату Веселівської селищної ради під назвою  «Разом ми - сила». Проводився концерт з метою збору коштів на оплату  транспортних послуг для перевезення багатофункціональних ліжок з-за кордону для КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради.

Колектив Будинку культури долучився до організації та проведення заходу.
 Враховуючи той факт, що ми не професійні співаки, співачки та  танцюристи, а дехто взагалі вперше вийшов на сцену,  працівники культури з розумінням поставилися до наших можливостей та здібностей. За короткий час  вони допомогли  нам  відпрацювати  номери. Дякуємо за людяність, доброту, розуміння, підтримку, терпіння та допомогу в організації  заходу.
Дякуємо всім, хто завітав  на концерт, долучившись до благодійної акції та не залишився осторонь. За небайдужість до життя та потреб громади.
 Наразі акція триває. Тож, якщо у Вас є бажання та можливість, Ви можете  перерахувати кошти з вказанням призначення платежу:
 «Благодійний внесок для сплати транспортних послуг (перевезення функціональних ліжок для КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ВСР)»
на рахунок за наступними реквізитами:
ЄДРПОУ 25767412
р/р 26003357451001
ПАТ КБ Приватбанк
Нехай любов до рідної землі зігріває ваші серця, а наша Веселівська громада й надалі розвивається, міцніє та процвітає!
Разом ми - сила!

Апарат Веселівської селищної ради