Нагородження переможців

В рамках реалізації Указу Президента «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право» Національною бібліотекою України було оголошено Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя».

Активну участь взяли в конкурсі учні Марков Єгор (10 клас ЗОШ№3) та Савенкова Єлизавета (9 –А клас районна різнопрофільна гімназія) вони стали переможцями обласного етапу конкурсу. Їх цікаві роботи гідно представили нашу громаду в м. Київ. Нещодавно талановиті учні були нагородженні дипломами за III та II місце. Цінно, що дипломи підписали заступник міністра культури України Рибачук Ю.А. та уповноважена з прав людини Денисова Л.В.

Бажаємо переможцям нових успіхів та натхнення!

Бібліотекар юнацької кафедри

Кожевнікова Т.І.