Хочете щодня милуватися чистою територією?

Тоді починати треба в першу чергу з себе. Територія громади – це не тільки вулиці, а й ділянки, закріплені за певними організаціями і підприємствами, які самостійно проводять прибирання і вивозять сміття, що скупчилося.

Але кожний мешканець повинен прибрати прибудинкову територію чи висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку тощо. Таким чином, донести усім – від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій. Саме тому потрібно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.
Просимо всіх навести порядок біля своїх домівок: зібрати сміття, суху траву, прибрати будівельне сміття.
Зробимо разом нашу громаду чистішою!