Працюємо над індивідуальним планом з розвитку громадянського суспільства у Веселівській ОТГ

В рамках проекту «Зміцнення демократичного врядування», 14 березня,  активні громадяни Веселівської ОТГ обговорили отримані раніше рекомендації та результати робочого семінару - «Платформа громадської активності ОТГ Запорізької області», який відбувся в м. Запоріжжя 19.02.2018.

Вже наступного тижня для учасників проекту «Зміцнення демократичного врядування» відбудеться перший тренінг «Громадські обєднання та органи самоврядування населення як осередки громадської активності».

Команда Веселівської ОТГ визначила напрямки діяльності в рамках Проекту (з  урахуванням отриманих рекомендацій та власних потреб/побажань). Пріоритетним напрямком діяльності на час реалізації Проекту обрано: активізація існуючих громадських організацій, активізація роботи з молоддю, залучення молоді до ухвалення місцевих рішень, а також формування ініціативних груп в різних населених пунктах громади. Наразі розпочато роботу над «Індивідуальним планом ОТГ».