Боротьба з несанкціонованою торгівлею триває

Кожен рік   стає попит  населення в живих квітах напередодні 8 березня. Продавці квітів можуть  продавати свій товар на території центрального  ринку, але не роблять цього.  Для цього є спеціально відведенні місця, але ж…

Керівництвом центрального ринку  створено всі необхідні умови для торгівлі квітами до свята.  Приходьте, ставайте, торгуйте. Так - ні!

Сьогодні продавці квітів заполонили всю територію перед входом до центрального ринку. Представники правоохоронних органів  разом з посадовими особами  селищної ради провели роз’яснювальну роботу та попередили всіх про можливі наслідки порушення правил торгівлі.

На території за межами центрального ринку торгівля будь чим заборонена.  Адже стихійна торгівля у невстановлених місцях карається штрафом.

Сьогодні попередження, а  завтра буде виписано  штраф!

Не буде порядку ніде, доки всі не почнуть з найменшого - з себе.