І знову перемоги в області…

Дата: 04.03.2019 15:41

Фото без опису27 лютого в актовому залі Головного управління  ДСНС України в Запорізькій області відбулась урочиста церемонія нагородження переможців «Місячника безпеки життєдіяльності». Школярі з різних районів та міст області, що увійшли до числа призерів, викладачі та батьки, зібрались разом, щоб взяти участь у конкурсах і вікторинах, привітати переможців, продемонструвати свої таланти.

На це нагородження були запрошені учні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради». Учениці 4-А класу Петренко Яна та Бондаренко Анастасія, які посіли в області ІІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» керівники Петренко Т.В., Головіна Л.Г. та Ступко Євген та Черниш Вікторія - учні 7-а класу, які посіли почесне І місце, а їхній керівник Філаткіна Ю.І.

Переможців  та вчителів було нагороджено грамотами Департаменту освіти та цінними подарунками від спонсора мережі побутової техніки «Фокстрот».