Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулися громадські обговорення

01 березня 2019 року в  актовій залі селищного Будинку культури відбулися  громадське обговорення  щодо  доцільності  підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх споживачів та  будівництва об’єктів вітрової енергетики в с. Мала Михайлівка.

  У громадському обговоренні взяли участь 75 мешканців громади. Також були присутні депутати, члени виконавчого комітету селищної ради, замовник  документації - Богун І.О. (директор ТОВ «БІОЕНЕРДЖИ   ВІНД») та Кравцов О.С. (директор КП «Водоканал» Кравцов О.С.)

 Директор ТОВ «БІОЕНЕРДЖИ   ВІНД» ознайомив з метою розроблення детального плану будівництва з урахуванням всіх вимог. В процесі обговорення проекту присутніми   було задано ряд питань, на які  доповідачем  надано  вичерпні відповіді.

Учасники громадського обговорення підтримали запропонований проект.

 Наступним було розглянуто питання про підвищення тарифів на водопостачання. Це питання  є завжди актуальним для населення нашої громади.

Під час свого виступу  Кравцов  О.С. детально розповів про найбільші статті витрат у структурі тарифів.

«Перегляд зумовлений зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, заробітної плати  та матеріалів. Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання становитиме 28 грн. 01 коп. грн./м3  та водовідведення – 25.21 грн/м3»- зазначив Олександр Сергійович.

Він зазначив, що КП «Водоканал»  робить усе можливе, щоб забезпечувати споживачеві своєчасне та безперебійне водопостачання.

Наразі питання залишилося відкритим та буде переглянуто на засіданнях сесії та виконкому.

 « повернутися до списку новин