Нагородження учасників конкурсів

Дата: 28.02.2019 13:24

Фото без описуПроведення в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» традиційних щотижневих шкільних лінійок, якими розпочинається кожний навчальний тиждень, має на меті налаштувати школярів на успішну роботу, піднести їхній дух, створити ситуацію успіху.

На  лінійці було нагороджено найбільш активних учасників в таких конкурсах: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»; Міжнародна природознавча гра «Геліантус»; Всеукраїнський різдвяний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого краю»; Всеукраїнський інтернет – олімпіада «На урок», «Олімпус» (біологія, хімія, математика); Всеукраїнський конкурс  «На урок», «Безпечний інтернет»; Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя»; Обласний конкурс фотоаматорів «Країна моя - Україна» в рамках Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»; Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії "Україна - це Ми" в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої  творчості "Єдина родина"

Тож вітаємо всіх учасників та переможців за активну участь! Бажаємо успіхів у навчанні, нових перемог і звершень!

Шкільна Єдина Республіка