28 лютого 2019 року річницю з дня відкриття святкуює Веселівський Центр надання адміністративних послуг

Дата: 27.02.2019 16:08

Фото без опису28 лютого 2018 року відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Впродовж року ЦНАП працював над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання. Адже, основне завдання центру – надання якісних адміністративних послуг та допомога громадянам у тому, з чим вони звертаються.

Завдяки створенню Центру більше 22 тисяч мешканців району мають змогу отримати  доступ до 111 видів адміністративних послуг у 9 сферах діяльності  в комфортних умовах. Реєстрація жителів, нотаріальні послуги, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості входять до найбільш популярних серед жителів громади і надаються в Центрі надання адміністративних послуг.

Вітаємо працівників Центру надання адміністративних послуг з річницею!

Щиро дякуємо  команді за ефективну роботу на результат.  Але завжди знайдеться те, що можна покращити, тому попереду багато цікавих проектів.