І знову перші в обласному етапі Фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив…»

Фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив…» проходить декілька років поспіль з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей у жанрі ораторського мистецтва, виховання підростаючого покоління засобами мистецтва художнього слова.

Програма  фестивалю була яскравою і насиченою.  Після виступу учасники повинні були відповідати на питання членів журі. У залі панувала атмосфера святкового настрою. Всі учасники продемонстрували вміння висловлювати свої думки та спілкуватися з аудиторією. Особливою емоційністю виділялися молодші школярі. Промови юних ораторів були оригінальними, захоплювали та хвилювали слухачів, які щиро підтримували конкурсантів.

У цьому році обласний етап Фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив…»  серед учнів 1-4 класів пройшов 20  лютого у місті Запоріжжя на базі ЗОШ №15. Другий рік  поспіль нашу громаду разом із вчителем початкових класів Федоровою О.М. представляла учениця 4 класу  КЗ «Маломихайлівський НВК» Ковтун Катерина. Серед 62 учнів області Катерина знову посіла І місце. Катерина вразила не тільки артистизмом, але і своєю ерудицією та вмінням вести невимушений діалог.

Заступник директора НВК                         Сагайдак З.В.