Напередодні свята рідної мови в КЗ «Маломихайлівський НВК» відбувся урочистий захід-привітання обдарованих учнів «Шкільний олімп».

Дата: 27.02.2019 11:00

Фото без описуНа  п’єдестал піднялися учні, які  стали  переможцями та призерами ІІ (районного) етапу  Всеукраїнських предметних олімпіад, Міжнародного конкурсу мовознавців імені Петра Яцика та мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Шевченка: Таган А.(4кл), Коваленко К.(8кл), Капишон Л.(8кл), Корчієва Т.(8кл), Фурса А.(7кл). На вершину ж Олімпа піднялась учениця 11 класу Корчієва Аміна, яка за результатами участі   в олімпіадах і конкурсах  посіла 7 призових місць та посіла ІV місце  на обласному етапі МАН з біології.

Усіх  призерів  було нагороджено грамотами та медалями. Корчієвій  А.  директор НВК вручив ще й сертифікат на отримання грошової премії  та символ мудрості - статуетку сови.

На вершину  Олімпа також заслужено піднялись 24 учні (1-11 кл) школи, які стали  переможцями у районному конкурсі щедрівок і колядок « Щедрий вечір, добрий вечір – і дорослим, і малечі!»  та були нагороджені згідно рішення селищної ради  сертифікатом  на 5 тисяч гривень. Адміністрація  навчального закладу в свою чергу нагородила переможців грамотами і медалями.

За підсумкам участі в конкурсах та олімпіадах, за активну   шкільну позицію були вручені сертифікати на отримання грошової премії учням закладу: Таган А. (4кл), Ковтун К.(4кл), Фенько О.(4кл), Трішечці С.(2 кл), Фурсі А.(7 кл), Духніч К.(7 кл.), Вестерничан Віолетті (11 кл).

Колектив закладу пишається своїми вихованцями! Так тримати!

Сагайдак З.В.,

заступник директора з НВР