Квітни, мово наша рідна

Дата: 21.02.2019 10:41

Фото без опису21 лютого відзначається міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло  у 1999 році.

І в Україні це свято лише біля двох десятиліть почало писати свою історію. В день цього свята в 10- Б класі ЗОШ № 1 селищною бібліотекою було проведено годину мовознавства « Квітни, мово наша рідна». Учні дізнались про історію свята, про тернистий шлях та красу нашої рідної української мови, її визнання у світі. Звучали чудові поезії, присвячені українській мові. Атмосферу свята підтримали прекрасні відео кліпи пісень « Мова єднання», « Пісня про Україну», відео презентація про українську мову. А свої знання рідної мови учні змогли продемонструвати у мовознавчій вікторині та багатьох цікавих конкурсах.

Як чудово, коли народ зберігає свою мову. Адже мова – це показник існування нації. Поки існує мова, існує народ. То ж шануймо і вивчаймо, плекаймо рідну українську мову!

І тобі рости й не в’януть з роду,

Квітнуть у поемах і віршах.

Бо в тобі – великого народу

Ніжна і замріяна душа.