Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітаємо з перемогою!

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає учням перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

17 лютого на базі Запорізького національного університету відбувся
ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Від КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» свої науково-дослідницькі роботи представляли 4 учнів зі своїми наставниками. Троє з учасників стали переможцями.

На секції географії та ландшафтознавства свою роботу з теми: «Промисловий комплекс Веселівської об'єднаної територіальної громади» представляла учениця 11-Б кл., Романченко Карина (керівник роботи Кривко Наталія Леонідівна) і посіла ІІ місце. На секції історичного краєзнавства роботу з теми: «Газета «Колос»: минуле й сьогодення часопису Веселівщини» захищав учень 10 кл. Урбанський Єгор (керівник Гушуляк Світлана Володимирівна) і виборов ІІ місце. На секції мовознавства результати досліджень з теми: «Особливості функціонування фразеологічних одиниць в усному мовленні вчителів та учнів гімназії» представляла учениця 9-Б класу Романенко Поліна (керівники Ларіонова Людмила Вікторівна, Старостенко Тетяна Валентинівна) і посіла ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та керівників робіт з високим результатом та перемогою.  Бажаємо подальших успіхів на різних рівнях.« повернутися до списку новин