Веселівська громада – є учасником Проекту «Зміцнення демократичного врядування»

Дата: 20.02.2019 13:29

Фото без опису«Зміцнення демократичного врядування» - це проект Громадської організації «СТЕП» (м. Запоріжжя) для активних громад і громадян у Запорізької області.

Основна мета проекту – збільшити можливість прямої участі мешканців у процесах ухвалення рішень і розвитку своєї громади.

19 лютого в рамках Проекту відбувся перший спільний захід – робочій семінар «Платформа громадської активності ТОГ Запорізької області».

Командою проекту було надано експертну оцінку проведеному, на передодні в громадах , опитуванні.

Учасники робочого семінару розглянули проблеми, з якими стикаються на практиці громади, а також ознайомилися з можливими рішеннями даних проблем.

Наступна зустріч планується відбутися 19 березня поточного року.

Результатом  участі нашої громади в проекті «Зміцнення демократичного врядування» стануть створені за допомогою експертів проекту  вуличні комітети,  молодіжна рада або інші громадські платформи, які зможуть успішно працювати у нашій громаді.