Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

«У їхніх серцях жила Україна»

"Це дивляться з темних небес загиблі поети й герої – всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє." - С.Фоменко

20 лютого, п’ять років тому,  у м. Києві на Майдані величезна кількість людських жертв змусила здригнутись українців.  Ми досі прощаємось із загиблими, бо в їх переліку ніяк не поставимо крапку. Який довжелезний… Безкінечний список тих, хто помер за нашу свободу. Наймолодшому було 17, найстаршому – 83. Усі віддано вірили в те, що можуть на краще змінити долю країни. І віддали заради цієї мети найдорожче – життя.

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулися заходи з приводу вшанування учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Педагог-організатор Філаткіна Ю.І. для учнів 7-х,8-х класів провела виховну годину «У їхніх серцях жила Україна». Школярі переглянули низку відеороликів про Небесну Сотню, прослухали вірші, які написані були рідними загиблих. Звісно, усі присутні були вражені почутим та побаченим.

Кожен з учнів торкнувся пам’яттю священного вогню-частинки вічного. Бо світло свічки є даниною тим, хто навічно пішов  від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

 Педагог-організатор Філаткіна Ю.І.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин