До річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні є днем річниці найстрашніших днів Майдану. Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цей день, 20 лютого 2014 року навіки увійшов в історію України як  день кровопролиття, день, коли у столиці країни було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін.

Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас.  Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.
       В пам'ять про полеглих за майбутнє України присвячується  книжкова виставка  «Боротьба заради майбутнього», яка розміщена в фойє селищної бібліотеки.

Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях!

Слава Україні! Героям Слава!