До уваги агропромислових підприємств та фермерських господарств громади!

Дата: 08.02.2019 15:07

Фото без описуЗапрошуємо відвідати 18-у спеціалізовану агропромислову виставку «АГРОТЕХСЕРВІС – 2019», яка відбудеться з 12 по 14 лютого 2019 р. у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).

У виставці візьмуть участь понад 120 підприємств з різних регіонів країни. Експозиції учасників традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції.
У рамках виставки працюватиме спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».
Ділова частина включатиме семінари на теми «Часник, реалії сезону 2018 року та секрети отримання стабільного прибутку у часниковому бізнесі», «Як заробити на гарбузах», науково-практичну конференцію «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю».