Дата: 06.02.2019 17:17

Фото без опису11.02.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 70 сесії селищної ради VII скликання.

ЧЕРГА ДЕННА

позачергового засідання 70 сесії 7 скликання

Веселівської селищної ради

1. Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода сіл та селища Веселівської селищної територіальної громади на 2017-2020 роки»

Доповідає : Заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства Бабарик С.А.

2.Про встановлення нормативів відрахувань частини прибутку комунальних підприємств

3. Про затвердження розпоряджень селищного голови

4.Про внесення змін до контракту з керівником КП «Іріда»

5.Про внесення змін до контракту з керівником КП «Арус»

6. Про внесення змін до контракту з керівником КП «Омега»

7.  Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо розподілу (об’єднання) земельної ділянки

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

9. Про надання дозволу на складання   проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки для передачі в оренду

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

10. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

11. Про поновлення (продовження) договору оренди землі та внесення

змін до нього

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

12. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

13. Про поновлення (продовження)  терміну  дії договору оренди землі

та внесення змін до нього

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

14. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Веселівської селищної ради об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад Веселівського району

Доповідає : Головний спеціаліст юридичного відділу Рєдкозубов О.А.

15. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії від 25.122018р. № 31 «Про бюджет об*єднаної територіальної громади Веселівської селищної ради на 2019 рік ( зі змінами та доповненнями)

Доповідає : Начальник фінансового відділу Мінасян Я.Й.

16. Про Програму фінансової підтримки КП «Веселівська БЛІЛ»  на 2019 рік

Доповідає : Заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Дяченко О.В.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

20. Про визначення розміру батьківської оплати за харчування дітей пільгових категорій у комунальних закладах дошкільної освіти  селищ­ної ради

Доповідає : Начальник відділу освіти, молоді та спорту Дундук О.С.

21. Про надання згоди на передачу у позичку приміщення відділення швидкої медичної допомоги та автомобілів

Доповідає : Головний спеціаліст юридичного відділу Рєдкозубов О.А.

22. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

23. Про надання дозволу на  складання проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  у власність

Доповідає :Начальник відділу земельних відносин Карпенко В.Д.

25.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 25.12.2018 № 28 «Про програму селищної ради «Капітальний ремонт і реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери та ЖКГ» на 2019-2020 роки»

26. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 26.02.2018 № 9 «Про затвердження програми «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки»

27. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії від 20.12.2017 № 7 «Про затвердження Програми селищної ради «Благоустрій селища та сіл Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2020 роки»

28. Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону  с. Озерне Веселівської селищної ради