У КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» пройшов вечір зустрічі з випускниками

Дата: 06.02.2019 13:51

Фото без описуУсе мине, та пам’ять не минає.

Про школу, юність, вчителів,

Про неповторність і красу

Шкільних років –

Нехай про це усе

Вечір зустрічі з випускниками

Вам нагадає.

Уже традиційно у першу суботу лютого в КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» проходить вечір зустрічі з випускниками. Цьогоріч на свято були запрошені випускники, які закінчили школу у 1984, 1989,1994, 1999, 2004, 2009, 2014, 2018 роках. Чимало було  випускників, які проживають не тільки у Веселому, але й на теренах цілої України. Звичайно, шкільна громада прагнула показати усе, чим пишається школа: новими кабінетами, сучасними студіями, естетичним виглядом закладу та приємною атмосферою. Вразив випускників святковий концерт, який тривав близько однієї години. Зі словами привітання виступили Нестеренко О.Г, заступник директора з виховної роботи, Тригуб Л.І. колишній вчитель хімії, випускники Карпенкова А., Півень Ю.

Але головним на святі були розповіді – спогади випускників про цікаві й кумедні випадки із шкільного життя. Підсилювала емоції і враження під час виступів-спогадів відеопрезентація. Цікаво було спостерігати за обличчями гостей – випускників під час перегляду старих світлин. Приємною подією для присутніх була зустріч з випускником школи Савулієм Гаврилом Гавриловичем, який закінчив наш заклад у 1954 році.

З особливим трепетом відбувалися зустрічі з класними керівниками на годині спілкування після концерту. На наш погляд, такі зустрічі просто необхідні, тому що:

Горять роки, та пам’ять не дрімає,

І щира вдячність у душі росте.

Хто школу свою не пам’ятає,

У того буде і життя пусте.

Колектив школи № 2