Теплі обійми рідної першої школи завжди чекають на Вас!

Дата: 05.02.2019 11:21

Фото без описуХтось із мудреців сказав: "Якщо в календарі немає святкової дати, а на душі невесело, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його". Перша субота лютого ніяк не відзначена в календарі, але у нас було справжнє свято – зустріч випускників КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради».

Зустріч з дитинством і з юністю – це приємні спогади про школу, вчителів, однокласників. І для кожного це – довгоочікуване  свято.

До школи завітали випускники різних поколінь. Приємно було зустрічати колишніх  учнів, які покинули стіни рідної школи 45, 40, 25, 20,15, 10, 5 років тому і наших наймолодших випускників 2018 року.

Зі словами привітання до гостей звернулась директор школи Артім Неля Миколаївна, яка розповіла про сьогодення закладу, досягнення учнів та вчителів.

Наше життя швидкоплинне і  дуже прикро, що деяких учителів та випускників вже немає разом з нами. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять про них…

У цей вечір кожен мав можливість мандрували сторінками шкільного фотоальбому, згадати свій перший випускний вальс, знайомі пісні, обличчя друзів, учителів.

Із хвилюванням та трепетом звернулись до присутніх колишні випускники рідної школи – Олешко Михайло,Чупрун Світлана, Іванченко Юлія, Бутенко Оксана та випускники 1994 року. Звичайно ж, гості поділилися своїми спогадами від яких були радісні посмішки та мерехтіли сльозинки на очах.

Сподіваємось, що наступного року шкільні друзі знову зустрінуться та поділяться своїми  спогадами.

Прес-центр учнівського самоврядування школи