Відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 01.02.2019 11:21

Фото без опису30 січня 2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», в якому брали участь вихованці закладів освіти Веселівської селищної ради.

Учні 1-4, 9-11 класів та вихованці дитсадків всієї громади відстоювали честь своїх закладів освіти, виголошували промови на задані теми.   Журі конкурсу оцінювало  учасників за публічний виступ із попередньою підготовкою на одну із запропонованих тем відповідного блоку та за імпровізовану відповідь на поставлені питання журі. Конкурсанти продемонстрували вміння володіти словом, правильно доводити свою думку, переконувати слухачів. Юні красномовці зуміли словом торкнутися душі кожного члена журі.

У школярів залишилось приємне враження та лише позитивні емоції. Усі учасники конкурсу отримали подяки, переможців нагороджено грамотами  І, ІІ та ІІІ ступенів.

Переможцями серед закладів дошкільної освіти стали: Давлатова Аміна (КДНЗ № 2 «Світлячок») та  Криворотнік Анна (КДНЗ № 3 «Казка»).

Серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

Ковтун Катерина, учениця 4 класу Маломихайлівського НВК;

Урбанський Єгор, учень 10 класу районної різнопрофільної гімназії;

Богатов Данило, учень 11 класу  Веселівської ЗОШ  № 2.

Переможці   будуть представляти нашу громаду в обласному етапі  конкурсу.

Висловлюємо щиру подяку працівникам та учням Веселівської гімназії за гостинність і підтримку в проведенні конкурсу, учителям та батькам за підготовку конкурсантів, а дітям – за майстерне володіння словом та прийомами ораторського мистецтва.