Вітаємо з перемогою у обласному конкурсі ялинкових прикрас вихованку ПКЗ «БДЮТ» Черниш Вікторію та керівника гуртка Шляхову О.В !!!
23 січня 2019 року було підведено підсумки Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Конкурс було проведено з метою популяризації серед учнівської молоді народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують регіональні традиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді.
На виставці було представлено понад 2000 експонатів декоративно-ужиткового мистецтва. Експонати було передано для оформлення головної ялинки Запорізької області на площі Фестивальній.
В обласному конкурсі взяла участь вихованка гуртка «Українська народна вишивка» ПКЗ «БДЮТ» Черниш Вікторія з поробкою «Срібні дзвіночки».
За підсумками конкурсу Черниш Вікторія стала переможцем, посівши І місце (керівник гуртка Щляхова Ольга Володимирівна).
Вітаємо переможця та її керівника з високими досягненнями.
Директор ПКЗ «БДЮТ» Л.К. Дубіна