Вітаємо з перемогою у обласному конкурсі ялинкових прикрас вихованку ПКЗ «БДЮТ» Черниш Вікторію та керівника гуртка Шляхову О.В !!!

23 січня 2019 року  було підведено підсумки  Обласного  конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Конкурс було проведено з метою популяризації серед учнівської молоді народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують регіональні традиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді.

На виставці було представлено понад 2000 експонатів декоративно-ужиткового мистецтва.  Експонати було передано для оформлення головної ялинки Запорізької області на площі Фестивальній.

В обласному  конкурсі  взяла  участь вихованка   гуртка  «Українська народна вишивка»    ПКЗ  «БДЮТ»  Черниш Вікторія  з поробкою   «Срібні дзвіночки».

За  підсумками конкурсу   Черниш Вікторія  стала переможцем,   посівши І місце (керівник гуртка  Щляхова  Ольга  Володимирівна).

Вітаємо переможця та її  керівника з високими досягненнями.

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Л.К. Дубіна