Свято Водохреще в с. Широке

Найпоширенішою традицією на Водохреща була і залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися у крижану очищену воду. Багато кого зробити такий відчайдушний вчинок залякує страх захворіти, проте, варто зазначити, що ще не чутно було про жоден випадок хвороби після купання в ополонці на Водохреща.

В селі Широке вже стало традицією в день Хрещення Господнього освячувати воду в місцевому ставку. Так 19 січня на березі ставка зібралося чимало широківців та гостей села. Освятити воду та поздоровити всіх зі святами прибув отець Василій. Багато людей пірнали в  освячену крижану воду. В ході свята присутніх частували смачною лапшою та гарячим чаєм.