Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Екологічна акція «Збережемо ялинку разом!» у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Новорічні та різдвяні свята щороку чекають діти та дорослі.   Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Порадівши з нами, вони стають нікому не потрібними.   А ми знаємо, що хвойний ліс- це легені планети.  Турбуватися про збереження лісів – наш обов'язок!

Саме з метою формування екологічної культури учнів, збереження навколишнього середовища, розвитку творчих здібностей та пошуку альтернативи головному атрибуту новорічних свят  наприкінці грудня для учнів  школи була проведена   екологічна акція «Збережемо ялинку разом!». Фантазії дітей не було меж. Новорічні красуні були виконані в різних техніках та з різноманітних матеріалів. Діти представили цікаві ідеї альтернативи живій ялинці. Учні   разом з батьками виготовили 37 робіт   у номінаціях «Новорічна традиція», «Зимовий пейзаж», «Зимова казка», «Моя красуня-ялинка». До цієї акції долучилися учасники студії «Палітра» (образотворче мистецтво), «Стиль Веселе»( швейна майстерня). Вихованці підготували новорічні іграшки, сувеніри, новорічні композиції, малюнки.  

    Впродовж святкових днів маленькі зелені красуні радували всіх присутніх. Справжнє свято! І без шкоди природі! Бажаємо учням, батькам, педагогам нових творчих ідей!

Шкільний прес-центр

 « повернутися до списку новин