У селищному Будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок серед сільських клубних закладів

11 січня 2019 року в селищному будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок "Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим і малечі" серед сільських клубних закладів.

У заході взяли участь  колективи с. Мала Михайлівка, с. Широке та с. Єлизаветівка.  Конкурс проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій, підвищення духовно-культурного рівня населення та залучення молоді до збереження народних традицій та обрядів.

Оцінювало виступи конкурсантів професійне журі, до складу якого увійшли:

Чорна Ірина Миколаївна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

Дук Неля Іванівна - директор КУ «Культурно-мистецьким центром»;

Ємець Іван Іванович - завідувач методичним центром;

Дегтярьова Олена Володимирівна - викладач дитячої музичної школи;

Бондаренко Ольга Василівна -  завідувач селищної бібліотеки ;

Конкурсанти продемонстрували свій  творчий доробок, різний за якістю виконання музичних і віршованих творів, підбором матеріалу та рівнем сценічної культури.

За результатами конкурсу членами журі визначено кращий колектив. Перемогу отримав сільський клубний заклад с. Мала Михайлівка.