Майстер клас: «Квіти з паперу»

10 січня 2019 року в Веселівській селищній бібліотеці для дітей бібліотекар Крівчік І.С. провела майстер - клас з виготовлення квітів з паперу в техниці орігамі.

Техніка орігамі досить різноманітна і цікава. На її основі можна виконувати багато різних виробів, особливо квіткових композицій. Все залежить від фантазії та підручних матеріалів, які приховані у  шафі.

На вигляд вироби здаються дуже складними, оскільки здалеку їх можна сплутати зі справжніми живими квітами. Процес же – напрочуд простий. І це підтверджують наші діти, які швидко навчились робити квіти з паперу своїми руками. Головне у цій справі - уважність та посидючість.

Працювати з папером цікаво та зручно. Елементам, виготовленим з паперу легко надати бажану форму, їх можна згинати в будь-який бік, фарбувати, підфарбовувати і перефарбовувати без шкоди для виробу, створювати об’ємні фігури різного розміру: від крихітно-елегантних до величезно-пишних.

Виготовляти квіти з паперу весело та дуже просто – а отже, для дітлахів це чудовий спосіб провести час! У цьому впевнились всі учасники майстер-класу.

Крівчік І.С.

Бібліотекар дитячої бібліотеки