Бібліотека звітує перед громадою

Вступаючи в новий 2019 рік, аналізуємо рік що минає, звітуємо про свою роботу перед жителями Веселівської  громади.

Сьогодні наша бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, а й з людьми, осередок відпочинку, дозвілля. Незважаючи на те, що сучасна людина, крім книги, має безліч можливостей отримати необхідну інформацію, бібліотека живе. Найбільше ми пишаємось нашими користувачами. Їх запити, інтереси завжди були, є і будуть в центрі уваги бібліотекарів. Для них ми добираємо періодичні видання, надаємо нові бібліотечні послуги, готуємо найрізноманітніші свята, конкурси та розваги.

Нові формати спілкування, творчі акції, майстер-класи – все це дуже подобається відвідувачам. Добра репутація бібліотеки – найкраща реклама.

Давайте разом згадаємо що було нового, цікавого у  2018 році.