20 грудня 2018 року у Києві відбувся Форум «Відповідальне управління громадою».

Метою Форуму є обговорити важливість залучення громадян до процесу ухвалення рішень в об’єднаних територіальних громадах в умовах децентралізації, а також відкритого діалогу влади з мешканцями задля формування співвідповідальності за прийняття рішень, що стосуються життя громади.

Участь у форумі взяли  представники  центральних органів влади, об’єднаних територіальних громад, громадянського суспільства, експертів-практиків з питань децентралізації та партисипації. На за ході були присутні і представниці нашої громади  керуюча справами  селищної ради Грибко В.Д. та начальник відділу інформаційної та внутрішньої політики  Москаленко Ю.І. які  працюючи в групах розглянули питання «Відповідальне управління громадою-це…», «Відповідальне бюджетування», «Якісні послуги в громаді (освіта, медицина, ЖКГ)»,  «Стратегічний план майбутнього», «Електронні механізми залучення громадян».

Захід відбувся  в межах проекту «Відповідальне управління громадою», що впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку»