У День Святого Миколая, 19 грудня відбулося відкриття новорічної ялинки

Дата: 20.12.2018 12:10

Фото без описуНоворічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня 2018  року на центральній площі біля будинку культури  відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки.

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

На початку  святкових заходів   дітям  було роздано солодкі  подарунки.  Працівники будинку культури підготували театралізовану  виставу «Я не сніговик», під час якої  кожна дитина відчувала себе героєм чарівної казки, ніхто із малят не сидів без діла  весело танцювали та  грали в рухливі ігри.

З вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова П.М. Кіяшко, який  привітав усіх зі святом Святого Миколая.  Під  голосні  заклики   дітлахів   зелена красуня засвітилася новорічною сучасною ілюмінацією.

Веселі вітання Святого Миколая, Снігуроньки, казкових героїв та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили селище позитивною, дійсно новорічною атмосферою.