Делегація веселівців взяла участь у Всеукраїнському Помісному Об’єднавчому соборі українських православних церков, який відбувся 15 грудня біля собору Святої Софії в Києві.

"15 грудня. Прошу всіх, хто зараз нас дивиться: всередині України, по всьому світу - запам’ятайте дуже добре. Цей день увійде, або вже увійшов в історію України як священний  день, день створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України" - зазначив Президент України Петро Порошенко у своїй промові.

Це день створення Церкви, визнаної світовим православ’ям у якості незалежної структури – як у переважній більшості країн, які належать до православної християнської традиції.

15 грудня всі представники, помісний собор УПЦ Київського Патріархату, собор і всі ієрархи УАПЦ, група єпископів УПЦ Московського Патріархату заснували об’єднану Церкву.

Наша громада не залишилася осторонь цих подій. Веселівці разом з тисячами вірян стали свідками промов керівників влади і священиків, т.ч. єпископа Епіфанія.