14 грудня відбулося засідання чергової 67 сесії 7 скликання Веселівської селищної ради.

Дата: 17.12.2018 07:55

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів із загальної кількості 25.

Депутати розглянули питання порядку денного сесії, заслухали звіти щодо роботи комунальних підприємств громади («Башук», «Іріда», «Омега»), про виконання програм селищної ради: «Капітальний ремонт, реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства на 2017-2018 роки» та  «Капітальний ремонт і реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери та ЖКГ на 2019-2020 роки», про виконання програми реалізації Стратегії Веселівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки та інші.

В ході проведення засідання депутатами селищної ради розглянуто 30 питань порядку денного та прийняті відповідні рішення.

З питаннями порядку денного сесії та поіменним голосуванням можна ознайомитися на офіційному сайті в закладці архів документів (бокова панель)