Делегація Запорізької області приймає участь в проекті "Децентралізація на практиці- вчимося один від одного"

В рамках проекту «Децентралізація на практиці - вчимося один від одного»,  10-11 грудня  2018 року у  м. Львів  проходить підсумковий форум проекту, у якому беруть  участь секретар селищної ради Стогній Р.О. та директор КЗ «Веселівська ЗОШ №2» Нестеренко Л.М.

Організаторами навчального візиту є Фонд «Освіта для демократії» (Польща), громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариство Лева (Львів). Захід відбувається за участі  представника Міністерства закордонних справ Польщі та  Національного фонду в підтримку демократії.

Проект «Децентралізація на практиці - вчимося один від одного» фінансується програмою польського співробітництва  з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів  Польсько-Американського Фонду Свободи.

В листопаді 2018 року  Стогній Р.О.  перебувала в Польщі, де брала участь  у навчальному семінарі, на якому обговорювали  питання: формування бюджету, управління освітніми закладами, управління закладами охорони здоров’я.

Учасники форуму у Львові  обговорюють цікаві та успішні практики, з якими познайомилися під час стажувань в Україні та  візиту до Польщі. Також увагу приділено планам змін – як їх втілити в життя, подальші кроки їх втілення та можливості фінансування запланованих змін.

На даний час візит триває. Планується розглянути питання: реформа у сфері освіти, реформа у сфері охорони здоров’я, бюджет для громадян, агенція місцевого розвитку, активні мешканці в ОТГ.