«Скажемо насиллю «НІ!»

Дата: 10.12.2018 09:07

Фото без описуМій улюблений світ — без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова…

І.Супрун

Щорічно у всіх ЗНЗ проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» з 25 листопада по 10 грудня психологом було проведено низка тренінгів.

З учнями 7-8-х класів відбувся тренінг «Запобігання насильства над дітьми». Діти були ознайомленні з поняттям «насильство», його основними формами – фізичне, психологічне, сексуальне та економічне, правилами безпеки для уникнення насильства.

Психологом було підготовлено буклет з потрібною  інформацією до кого/куди можна звернутися в ситуації насильства. Цей буклет діти розмістили в класних куточках. Окрема подяка психологу відділу соціальної служби у справах дітей і молоді КУ «Центр соціальних послуг Веселівської селищної ради» Пилипенко Наталії Вікторівні, яка проводила тренінги з учнями.

Також, з учні 9-х класів були ознайомлені з проблемою  торгівлі людьми. Діти переглянули відеоролик «Життя на продаж», ознайомилися з ситуацією даної проблеми в Україні, визначили поняття «торгівля людьми» за допомогою мозкового штурму. Школярі, працюючи в групах, знайшли  причини, форми, наслідки торгівлі, людьми, створили пам’ятку-застереження від торгівлі людьми.

Психолог Рябчук О.І.