"Кольоровий тиждень початкових класів"у Новоолександрівському НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ"

Дата: 10.12.2018 08:46

Фото без описуНещодавно у школі с. Новоолександрівка пройшов тиждень початкової школи під назвою "Кольоровий тиждень початкових класів".

У перший день відбулося  урочисте відкриття " Кольорового тижня", яке підготувала вчитель 1 класу Помозова О.М. Відкрив кольоровий тиждень синій колір. У цей день було проведено "Брейн- ринг" під назвою " Розумні та спритні", який підготувала і провела вчитель 4 класу Алфімова Р.В. " Синій колір" передав естафету "фіолетовому" кольору. У цей день відбулося спортивне змагання під назвою "Веселі старти", які підготував і провів вчитель фізкультури Голобородько А.І. На зміну " фіолетовому" кольору прийшов "червоний". У цей день вчитель з ОБЖ Нестеренко О .В. провела цікавий захід "Острів безпеки". За "червоним" -  стартував "зелений". О. М. Помозова  з усіма дітьми поринули у таємничий світ природи під час заходу " Справжній друг природи". А останній день " Кольорового тижня був " жовтим днем".У цей день діти разом з вчителем 3 класу Ліхачовою Н.М. помандрували до країни казок під час цікавого заходу " По сторінках народних казок"." Кольоровий тиждень" закінчився, але не закінчилася праця вчителя, яка покликана пробудити у дітей творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.

Підготували та  провели "Кольоровий тиждень" вчителі МО початкових класі