Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська громада приєдналася до кампанії " 16 днів проти ґендерно зумовленого насильства".

За сприяння німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб» між Веселівською селищною радою та німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ підписано меморандум про співпрацю.

Завдяки цьому проекту на території Веселівської селищної ради працює молодіжний HUB, де проводяться цікаві зустрічі, молодь спілкується, обмінюється ідеями, реалізує свої проекти.

Веселівська громада приєдналася до кампанії " 16 днів проти ґендерно зумовленого насильства".

5 грудня до КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» завітав гендерний театр тіней від ГО "Запоріжжя - місто можливостей" разом із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ҐмбХ  Олександром  Отто та Катериною Мінаковою.

Команда Міста можливостей - Дар’я, Христина та Марія обговорили з юнаками да дівчатами серйозні теми  про стереотипне відношення щодо місця жінки в сучасному українському суспільстві, реалії та можливості.

Захід в форматі театру тіней викликав у нашій молоді не аби-яку зацікавленість. Вони активно брали участь в обговоренні теми про ґендерно зумовлене насильство.  

Дякуємо всім хто організував для нашій молоді таке цікаве та пізнавальне дійство та чекаємо на нові зустрічі.« повернутися до списку новин