“Я і колектив” - заняття з елементами тренінгу з вихованцями гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» ПКЗ «БДЮТ»

В будь-якому колективі виникає питання, пов’язане з груповою згуртованістю, питання це важливе тому, що від рівня розвитку колективу, ступеня його згуртованості залежить ефективність роботи групи, а також психологічний комфорт кожного її члена.

П’ятого грудня психолог КЗ «Веселвіська ЗОШ№2» Нестерова Юлія Олександрівна провела  заняття з елементами тренінгу для вихованців гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» ПКЗ «БДЮТ»-    “Я і колектив”

Метою тренінгу було навчити підлітків самостійно розширювати свій кругозір, розуміти думку інших;  сприяти вихованню доброзичливості та толерантності гуртківців .

На занятті  діти виконували   завдання, спрямовані на групову психодинамічну роботу. Заняття було  направлено на розвиток  вміння будувати довірливі  відносини один з одним; емоційно співпереживати, співпрацювати і діяти спільно; погоджувати свої дії з іншими і спільно вирішувати поставлені завдання; вирішувати конфліктні ситуації.

Такі заняття  сприяють зближенню дітей і розвитку почуття «Ми» в дитячому колективі.

Керівник гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» -    Черняєва Л.А.