День місцевого самоврядування у гуртку «Я-журналіст»

7 грудня відзначатиметься День місцевого самоврядування в Україні. (Місцеве самоврядування – це право територіальної громади – жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста на самостійне вирішення питань місцевого значення в межах Конституції та законів України).

Наперододні цієї важливої дати вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради обговорювали такі питання: що таке місцеве самоврядування; яка участь кожного із нас у житті нашої громади; що таке грант; способи реалізації ідей та суспільних ініціатив.

Після завершення обговорення діти та підлітки пограли у гру «Моя громада», під час якої могли приміряти на себе ролі підприємців, лікарів, спортсменів, інвесторів, працівників житлово-комунального господарства. Вихованці змогли побачити, що таке місцеве самоврядування на практиці, відчути відповідальність за долю свого рідного селища і активно приймати участь у тому, щоб змінюватися самим і змінювати наше Веселе на краще.

Вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ»                                                        Веселівської селищної ради.