Обласне методичне об’єднання з гуманітарного краєзнавства

Дата: 05.12.2018 15:04

Фото без опису29 листопада   в приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради   відбулося  засідання обласного методичного об’єднання з гуманітарного краєзнавства.

Активну  участь у  засіданні взяла  керівник гуртка   «Юні екскурсоводи - краєзнавці»  ПКЗ  «БДЮТ» Веселівської селищної ради  Черняєва Л.А.

Методичне  об’єднання  пройшло змістовно і цікаво. На засіданні  розглядалися    актуальні проблеми,  пов’язані з процесом декомунізації  у музеях закладів освіти Запорізької області,  підготовку до Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Педагоги ділилися цікавим досвідом  проведення екскурсій, створення шкільного музею.

По завершенні засідання учасникам були надані фахові консультації з питань туристсько-краєзнавчої роботи.

Директор   ПКЗ «БДЮТ»   Дубіна Л.К.