Спеціалісти КУ "Центр соціальних послуг" взяли участь у творчій акцї «Повір у себе – і в тебе повірять інші»

Дата: 04.12.2018 11:57

Фото без опису30 листопада в рамках відзначення Всесвітнього дня людей з інвалідністю в Веселівському будинку юнацької творчості пройшла творча акція «Повір у себе – і в тебе повірять інші». На меті заходу було привернення уваги суспільства до потреб і проблем дітей з обмеженими можливостями.

Захід було організовано за участі спеціалістів КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради, також було запрошено батьків дітей, які мають інвалідність. Під час круглого столу обговорювалися нагальні проблеми сімей з дітьми з вадами розвитку. Першочерговою проблемою є відсутність систематизованого інформаційного ресурсу або спільноти, які б відповідали інтересам цієї категорії сімей. Було порушено питання інклюзивної освіти, суб’єктами якої є діти з обмеженими можливостями. Як показує практика, реалізація державної стратегії інклюзивного навчання має більше питань, ніж відповідей. Батьки розповіли і про психологічні проблеми, з якими стикаються сім’ї, які виховують дитину-інваліда. Одна з найголовніших – це зневіра і протиставлення своїх проблем з інтересами суспільства. Наразі такі сім’ї розраховують лише на себе, на свої спроможності.

Проведення цієї зустрічі дозволило конкретизувати актуальні потреби сімей з дітьми-інвалідами Веселівської громади і визначити шляхи їх реалізації в реальних умовах.