Працівники КУ "Центр соціальних послуг" відвідали своїх підопічних у Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день, присвячений людям з обмеженими можливостями, був встановлений 3 грудня Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 році.   Заходи, до яких в цей День закликає всі країни ця шановна міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства.

Це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людям, скривдженим долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

В цей день директор комунальної установи «Центр соціальних послуг» Жигірь Г.І. та завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома Штейнікова Т.П. відвідали осіб з інвалідністю, які отримують соціальну послугу догляд вдома. Поспілкувались, з'ясували  питання, які бентежать підопічних, надали допомогу у вигляді продуктових наборів. При спілкуванні всі вказували на саму нагальну проблему – самотність.

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм  підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.