Вихованці гуртків ПКЗ "БДЮТ" стали учасниками вікторини знавців правил пожежної безпеки та  безпечної поведінки вдома.

Дата: 29.11.2018 15:13

Фото без описуУ рамках проведення Місячника безпеки  життєдіяльності   з метою попередження нещасних випадків під час пожеж,    вихованці   гуртків    «Дивосвіт» , «Юні екскурсоводи -краєзнавці»  ПКЗ «БДЮТ»  Веселівської селищної ради    були  активними учасниками вікторини знавців правил пожежної безпеки та  безпечної поведінки вдома.

Під час практичного заняття  медична сестра  «Веселівської ЗОШ №2»  Акімова  Вікторія Петрівна розповіла  вихованцям  як  треба діяти  у випадках виникнення надзвичайних ситуацій   та як  надавати  першу долікарську  допомогу  при травмах, переломах, опіках.

Керівник гуртка Черняєва Л.А.