ІІІ традиційний турнір з волейболу пам’яті О.І. Гололоба

24 листопада у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено                ІІІ традиційний турнір з волейболу серед чоловіків пам’яті О.І. Гололоба.

Перед початком турніру учасників привітали голова Веселівської селищної ради Кіяшко П.М., ветеран спорту В.П. Орел, друг               Олександра Івановича з м.Енергодар О.Раєвський , дружина Л.Гололоб та учасники танцювальної студії «Атмосфера».

Пам’ять про Гололоба О.І.  було вшановано хвилиною мовчання та фільмом про його життєвий шлях.

Обслуговував турнір досвідчений арбітр національної категорії з            Ковтун А.О з м. Запоріжжя.

Участь у турнірі прийняли п’ять команд: м.Енергодар, м.Бердянськ, м.Дніпрорудне, «Ізвєстія-1» (смтВеселе) та «Ізвєстія – 2».

Волейбольні баталії проводились у двох групах за коловою системою. У грі за бронзові нагороди команда з м. Дніпрорудне переграла «Ізвєстія – 2», а у фінальній зустрічі Бердянськ отримав перемогу над господарями майданчику командою «Ізвєстія – 1» (смт Веселе).

Оргкомітет та суддівська колегія також відзначили кращих гравців у кожній команді пам’ятними призами. Кращим гравцем у команді Енергодара став Тахтай Олексій, у Бердянської команди – Анастасія Литвиненко, у м. Дніпрорудне – Ігуменов Артем,  «Ізвєстія - 1» - Любін Андрій, «Ізвєстія – 2» - Шкрум Сергій.

Третій рік поспіль це традиційне волейбольне свято проходить за сприяння наших спонсорів: учнів Олександра Івановича з м. Дніпро,             Ольги Маркової, Лариси Кучеркової, Мірзалієва Відаді,                             Акімова Олександра, Геннадія Сподаренко.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку меценатам заходу, а також людям котрі прийняли участь в організації турніру: Сенюкову О.Е., Козюрі Ю.В., Гололоб Л.К., Бєлікову Ю.В., Козюрі А.В.

Спеціаліст І категорії з питань

молоді та спорту відділу освіти,

молоді та спорту селищної ради

М.Козюра