Веселівська селищна територіальна громада стала партнером Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”

Дата: 27.11.2018 15:13

Фото без описуВ рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» 27 листопада  селищний голова П. Кіяшко разом із заступником начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради І.Кущ знаходяться у м. Київі на урочистому відкритті Програми та Практикуму «Практичні інструменти розвитку спроможностей об’єднаних територіальних громад: від ідеї до інвестицій».

Загальною метою програми є  ефективне управління земельними та іншими ресурсами в межах ОТГ на основі GIS технологій, розвиток спроможності ОТГ формувати проекти розвитку для залучення інвестицій, впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної обробки сільськогосподарської продукції.