Вчимося залучати громадян до процесу ухвалення рішень

Дата: 26.11.2018 10:27

Фото без описуУ межах проекту «Відповідальне управління громадою» 22 листопада в               м. Запоріжжя відбувся тренінг на тему: «Публічні консультації як можливість впровадження належного діалогу «влада-громада»» в якому взяли участь представники нашої громади: керуюча справами Грибко В.Д., староста             с. Широке Єрещенко Л.В., начальник інформаційного відділу                 Москаленко Ю.І.

Метою проведення тренінгу було навчання ефективному залученню громадян до процесу ухвалення рішень.

Під час тренінгу обговорювалися такі питання;

• що таке громадська участь та чому важливо залучати мешканців до процесу ухвалення рішень;
  • переваги та барєри залучення громадян до процесу ухвалення рішень.

На тренінгу були описані успішні приклади залучення громадян до ухвалення рішень.

Тренінг проводився у динамічній формі. Всі присутні працювали над розв’язанням питання: як залучати мешканців до розмови про місцеві справи.